.. Načítavam ..

Patenty v New Yorku – Centre financií USA

Zainvestujte do patentovaných produktov priamo v mekke investičnej Ameriky, v regióne New York City. Väčšina amerických investorov, vrátane technologických Angels a Seed investorov, investuje práve tam. Sprostredkujeme Vám investície do serióznych a spoľahlivých lokálnych firiem v New Yorku, ktoré pôsobia v oblasti inovácií a IT – priamymi vstupmi do financovania ich prevratných produktov, patentovaných a registrovaných u USPTO.

FINSILVER - Kde kráľom je profit

Venture kapitál – krátka definícia

Venture kapitál, inak nazývaný aj rozvojový kapitál, je v najširšom zmysle definovaný ako dlhodobé (ale nie trvalé) financovanie podniku alebo projektu súkromnými investormi alebo špecializovanými finančnými inštitúciami formou zvýšenia základného imania alebo odkúpenia obchodného podielu (alebo v kombinácii s poskytnutím úveru) v záujme stabilizácie alebo expanzie podniku. VC zahŕňa aj rozvojový kapitál, private equity, MBO, MBI.

Atraktívna investícia už od 10.000 euro

Spoločnosti, ktorých vstup do produktovej inovácie Vám sprostredkujeme, pôsobia na trhu už min. 10 rokov, majú deatilný know-how ako implementovať inováciu od jej úvodnej do jej záverečnej fázy – ich produkty následne väčšinou vystrelia v parametroch obratu, zisku, a samozrejme zhodnotenia podielu investorov, ktorí boli dostatočne prezieraví a informovaní, aby do nich zainvestovali včas. V USA sa jedná o veľmi atraktívnu a predovšetkým finančne lukratívnu oblasť investovania, pričom infraštruktúra v Amerike zaručuje, že nejaký “podvod slovenského typu” v otázke vyplatenia dividend alebo kúpy či kapitálového výstupu doslova nie je možný.

Pozrite /stiahnite si stručnú e-knihu:

 

PATENTOVANÉ PRODUKTY V NEW YORKU - Elektronická kniha

 

Čo je obsiahnuté v e-knihe vyššie

V elektronickej brožúre, ktorú Vám bezplatne ponúkame na prezretie či okamžité stiahnutie vyššie nájdete stručné a integrované informacie o zodpovedajúcom druhu a type investície, vrátane najdôležitejších parametrov, ktoré pre investíciu potrebujete. Podrobné údaje ako sú vek a pôsobenie spoločnosti, portfólio partnerov či produktov, zameranie, vízia a misia, príp. počet zamestnancov, poplatky a iné Vám predložíme na osobnom stretnutí.

E-knihu si môžte priamo stiahnuť po kliknutí sem.
Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie.

Dohodnite si stretnutie

Kde kráľom je profit

Vyplňte formulár nižšie s cieľom získať bezplatnú a plne dôvernú konzultáciu.