.. Načítavam ..

Nové patenty v Silikónovom údolí

Zainvestujte do prevratných tech patentov priamo vo svetovej kolíske inovácií a IT, v Silikónovom údolí v Kalifornii. Sprostredkujeme Vám investície do najväčších, najserióznejších a najspoľahlivejších Venture kapitalistov v Údolí, a to pri lepších podmienkach, ako by ste dostali ak by ste ich oslovili sólo – bez spolupráce s nami.

FINSILVER - Kde kráľom je profit

Venture kapitál – krátka definícia

Venture kapitál, inak nazývaný aj rozvojový kapitál, je v najširšom zmysle definovaný ako dlhodobé (ale nie trvalé) financovanie podniku alebo projektu súkromnými investormi alebo špecializovanými finančnými inštitúciami formou zvýšenia základného imania alebo odkúpenia obchodného podielu (alebo v kombinácii s poskytnutím úveru) v záujme stabilizácie alebo expanzie podniku. VC zahŕňa aj rozvojový kapitál, private equity, MBO, MBI.

Krásne zisky a obrat v miliardách euro

Venture kapitalisti, ktorých produkty Vám zvýhodnene sprostredkujeme, pôsobia na trhu už min. 10 rokov, majú deatilný know-how ako nájsť úspešné firmy a jednotlivcov – nositeľov inovácie – ktorých produkty následne väčšinou vystrelia v parametroch obratu, zisku, a samozrejme zhodnotenia podielu investorov, ktorí boli dostatočne prezieraví a informovaní, aby do nich zainvestovali včas. Zamestnávajú desiatky pracovníkov. V USA sa jedná o veľmi atraktívnu a predovšetkým finančne lukratívnu oblasť investovania, pričom infraštruktúra v Amerike zaručuje, že v podstate nejaký “podvod slovenského typu” v otázke vyplatenia dividend alebo kúpy či predaja firemných podielov doslova nie je reálne možný.

Pozrite /stiahnite si stručnú e-knihu:

 

PATENTY V SILIKÓNOVOM ÚDOLÍ - Elektronická kniha

 

Čo je obsiahnuté v e-knihe vyššie

V elektronickej brožúre, ktorú Vám bezplatne ponúkame na prezretie či okamžité stiahnutie vyššie nájdete stručné a integrované informacie o zodpovedajúcom druhu a type investície, vrátane najdôležitejších parametrov, ktoré pre investíciu potrebujete. Podrobné údaje ako sú vek a pôsobenie spoločnosti, portfólio partnerov či produktov, zameranie, vízia a misia, príp. počet zamestnancov, poplatky a iné Vám predložíme na osobnom stretnutí.

E-knihu si môžte priamo stiahnuť po kliknutí sem.
Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie.

Dohodnite si stretnutie

Kde kráľom je profit

Vyplňte formulár nižšie s cieľom získať bezplatnú a plne dôvernú konzultáciu.