.. Načítavam ..

Softvér e-platieb a umelej inteligencie

Zainvestujte do sofistikovaného softvéru, ktorý „ticho pracuje“ v pozadí každej zrealizovanej online platobnej transakcie. Teraz aj v spojení so systémami neurónov umelej inteligencie (AI). Systémy elektronických platobných brán sú jedným z najlukratívnejších biznisov vôbec. Ponúkame Vám investíciu do 2 nových spoločností, ktoré práve vstupujú na tento trh – a majú za sebou silnú kapitálovú podporu materských firiem.

FINSILVER - Kde kráľom je profit

Podmienky a parametre Vašej investície

Finsilver Vám výhodne sprostredkuje možnosť investovania do tejto jedinečnej príležitosti pre zhodnotenie Vašich financií. Je potrebné počítať s minimálnou investíciou začínajúcou na hranici 200.000 EUR. Rovnako, je potrebné sa pripraviť na to, že Vaša investícia bude „pracovať“ po dobu minimálne 1 roka. Rigorózny a obsiahly kontrakt je samozrejme podmienkou Vášho vstupu do investovania s naším partnerom. Odmenou je zväčša vysoko nadštandardný profit (pre klauzulu o riziku spojenom s týmto typom investovania si prosím prečítajte naše Všeobecné obchodné podmienky).

Pozrite /stiahnite si stručnú e-knihu:

 

SYSTÉMY ELEKTRONICKÝCH PLATIEB - Elektronická kniha

 

Čo je obsiahnuté v e-knihe vyššie

V elektronickej brožúre, ktorú Vám bezplatne ponúkame na prezretie či okamžité stiahnutie vyššie nájdete stručné a integrované informacie o zodpovedajúcom druhu a type investície, vrátane najdôležitejších parametrov, ktoré pre investíciu potrebujete. Podrobné údaje ako sú vek a pôsobenie spoločnosti, portfólio partnerov či produktov, zameranie, vízia a misia, príp. počet zamestnancov, poplatky a iné Vám predložíme na osobnom stretnutí.

E-knihu si môžte priamo stiahnuť po kliknutí sem.
Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie.

Dohodnite si stretnutie

Kde kráľom je profit

Vyplňte formulár nižšie s cieľom získať bezplatnú a plne dôvernú konzultáciu.