.. Načítavam ..

Technologická inovácia na Slovensku

INVESTÍCIE DO PRODUKTOVEJ INOVÁCIE

Slovensko zažíva inováciu produktov používaných globálne. V posledných rokoch je na Slovensku trendom produktová inovácia, ktorá sa (na rozdiel od minulosti) špecializuje na nápaditý technologický vývoj produktov širokej spotreby, ktoré sú následne úspešne umiestňované na globálnom trhu.

FINSILVER - Kde kráľom je profit

INVESTÍCIE DO PRODUKTOVEJ INOVÁCIE NA SLOVENSKU sme do investičného portfólia Finsilver zaradili s oprávneným nadšením a hrdosťou. Pre našich klientov sme vybrali výlučne inovátorské projekty, ktoré sú skutočne svetové a výnimočné, sú vo svojej preduktovej architektúre dizajnované na použitie najširšou cieľovou skupinou na globálnom trhu, a tým pádom sú doslova “predurčené na vystrelenie” v parametroch svojho obratu a zisku smerom hore.

Produkty vyvíjané u nás na Slovensku

Zdá sa Vám globálne úspešný produkt nadizajnovaný a vytvorený u nás doma na Slovensku len rozprávkou? V posledných rokoch sme svedkami ako sa práve Slovensko stáva jednou z dôležitých oblastí technologickej inovácie v Európe. Zachytávame spomínaný trend, a prichádzame s ponukou atraktívnych TECH investícií.

Len inovácia s patentovou ochranou

Každý produkt, ktorý sme zaradili do investičného portfólia Finsilver má registrovaný príp. pending patent pre ochranu duševného vlastníctva ako vynálezcov a autorov produktu, tak aj všetkých jeho investorov. Existencia registrovaných alebo pending patentov nám umožňuje maximálnu kapitalizáciu Vašich investícií.

TOP právna a zmluvná ochrana

Každá investícia do produktovej inovácie, ktorú v rámci Finsilver sprostredkujeme je zároveň ochránená špičkovou zmluvou, ktorej charakteristickými znakmi sú vyváženosť, precízne definície, obsažnosť, férovosť a transparentnosť. Je aj v našom vlastnom záujme, aby ste boli s investíciou spokojný a aby nedošlo k ŽIADNYM nedorozumeniam.

Podmienky a parametre Vašej investície

INVESTÍCIE DO PRODUKTOVEJ INOVÁCIE NA SLOVENSKU Vám od 1.1.2019 ponúkame v niekoľkých variantoch, ktoré sú uvedené v PDF dokumente, ktorý je pre Vás k dispozícii na stiahnutie na tejto webovej stránke. Je potrebné počítať s minimálnou investíciou začínajúcou na hranici 10.000 EUR. Rovnako, je potrebné sa pripraviť na to, že Vaša investícia bude „pracovať“ po dobu minimálne 1 roka. Rigorózny a obsiahly kontrakt je samozrejme podmienkou Vášho vstupu do investovania do projektu. Odmenou predpokladáme vysoko nadštandardný profit (pre klauzulu o riziku spojenom s týmto typom investovania si prosím prečítajte naše Všeobecné obchodné podmienky).

Pozrite /stiahnite si stručnú e-knihu:

 

PRODUKTOVÁ INOVÁCIA NA SLOVENSKU - Elektronická kniha

 

Čo je obsiahnuté v e-knihe vyššie

V elektronickej brožúre, ktorú Vám bezplatne ponúkame na prezretie či okamžité stiahnutie vyššie nájdete stručné a integrované informacie o zodpovedajúcom druhu a type investície, vrátane najdôležitejších parametrov, ktoré pre investíciu potrebujete. Podrobné údaje ako sú vek a pôsobenie spoločnosti, portfólio partnerov či produktov, zameranie, vízia a misia, príp. počet zamestnancov, poplatky a iné Vám predložíme na osobnom stretnutí.

E-knihu si môžte priamo stiahnuť po kliknutí sem.
Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie.

Dohodnite si stretnutie

Kde kráľom je profit

Vyplňte formulár nižšie s cieľom získať bezplatnú a plne dôvernú konzultáciu.