.. Načítavam ..

Eko-renovácie budov v EÚ, Private Equity na Slovensku

INVESTÍCIE S GARANCIOU VÝNOSU

Reality sú jediné investície, ktoré môžete jednoducho skontrolovať návštevou. Nehnuteľnosti, predovšetkým v Bratislave a väčších mestách Slovenska, ale aj v najlepších zónach EÚ, sú oddávna považované za najmenej rizikové investície pre lokálneho investora. Veľkou výhodou je aj overiteľnosť domácich realít priamo a osobne.

FINSILVER - Váš kráľovský profit

INVESTÍCIE DO NEHNUTEĽNOSTÍ A EKO-RENOVÁCIÍ sme do investičného portfólia Finsilver zaradili veľmi pozorne a developerov, s ktorými spolupracujeme sme vybrali veľmi opatrne. Pre našich klientov sme vybrali výlučne realitné projekty, ktoré sú vynikajúco pozicionované a reálne výhodne predajné, sú vo svojej realizácii koncipované tak, aby využívali prostriedky tzv. “GREEN DEAL” schváleného v Bruseli až do výšky 750 mld eur pre potreby krajín EÚ práve v tomto segmente, nachádzajú sa v TOP lokalitách, a tým pádom sú doslova “predurčené na úspech” v parametroch realizácie a predaja smerom hore.

Opakovane úspešní, overení developeri

Nie nadarmo sa hovorí, že najlepšie sa spí vtedy, ak zainvestujete práve do realít. Napriek kríze COVID-19 a cca 3-mesačnému poklesu trhu, dnes po júni 2020 dobre zvolené developerské projekty predstavujú opäť vysoko atraktívne príležitosti. Prichádzame s ponukou výnosných Finsilver R.E. investícií od verejnosti pomerne neznámych developerských spoločností, ktoré majú za sebou dlhé roky úspešnej činnosti a ich históriu si je možné overiť – a ktoré zároveň posilňujú svoju pozíciu na trhu prostredníctvom silných finančných injekcií z EÚ.

INVESTÍCIE DO REALÍT - Investujte s minimálnym rizikom

Za sebou 10-ky úspešných projektov

Každý developerský projekt, ktorý sme zaradili do investičného portfólia Finsilver je komplet realizovaný developerskou spoločnosťou, ktorá má za sebou 10-ky úspešných, overiteľných a finančne ziskových projektov. História doteraz realizovaných nehnuteľností, profit a finančné toky sú každému investorovi k dispozícii.

Vysoká právna a zmluvná ochrana

Každá investícia do produktovej inovácie, ktorú v rámci Finsilver sprostredkujeme je zároveň ochránená špičkovou zmluvou, ktorej charakteristickými znakmi sú vyváženosť, precízne definície, obsažnosť, férovosť a transparentnosť. Je aj v našom vlastnom záujme, aby ste boli s investíciou spokojný a aby nedošlo k ŽIADNYM nedorozumeniam.

Podmienky a parametre Vašej investície

INVESTÍCIE DO NEHNUTEĽNOSTÍ S GARANTOVANÝM VÝNOSOM Vám od 1.6.2019 ponúkame v niekoľkých variantoch, ktoré sú uvedené v PDF dokumente, ktorý je pre Vás k dispozícii na stiahnutie na tejto webovej stránke. Je potrebné počítať s minimálnou investíciou začínajúcou na hranici 50.000 EUR. Rovnako, je potrebné sa pripraviť na to, že Vaša investícia bude „pracovať“ po dobu minimálne 1 roka. Rigorózny a obsiahly kontrakt je samozrejme podmienkou Vášho vstupu do investovania do projektu. Odmenou predpokladáme vysoko nadštandardný profit (pre klauzulu o riziku spojenom s týmto typom investovania si prosím prečítajte naše Všeobecné obchodné podmienky).

Pozrite /stiahnite si stručnú e-knihu:

 

FINSILVER - Investičná ponuka - Elektronická kniha

 

Čo je obsiahnuté v e-knihe vyššie

V elektronickej brožúre, ktorú Vám bezplatne ponúkame na prezretie či okamžité stiahnutie vyššie nájdete stručné a integrované informacie o zodpovedajúcom druhu a type investície, vrátane najdôležitejších parametrov, ktoré pre investíciu potrebujete. Podrobné údaje ako sú vek a pôsobenie spoločnosti, portfólio partnerov či produktov, zameranie, vízia a misia, príp. počet zamestnancov, poplatky a iné Vám predložíme na osobnom stretnutí.

E-knihu si môžte priamo stiahnuť po kliknutí sem.
Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie.

Dohodnite si stretnutie

Vstupná konzultácia

Vyplňte formulár nižšie s cieľom získať prvú konzultáciu. Bezkontaktne.