.. Načítavam ..

Inovácie produktov a softvéru SaaS

INVESTÍCIE DO PRODUKTOVEJ INOVÁCIE

Investujte priamymi kapitálovými vstupmi do technologických spoločností v Štokhlome, v Berlíne, v Mníchove, či u nás v Bratislave s prevratnými patentovanými technológiami, ako aj do spoločností s inováciami softvéru ako služby (SaaS). Garanciou je 10+ ročná skúsenosť našich overených a spoľahlivých partnerov v Škandinácii a Nemecku.

FINSILVER - Váš kráľovský profit

Venture kapitál – krátka definícia

Venture kapitál, inak nazývaný aj rozvojový kapitál, je v najširšom zmysle definovaný ako dlhodobé (ale nie trvalé) financovanie podniku alebo projektu súkromnými investormi alebo špecializovanými finančnými inštitúciami formou zvýšenia základného imania alebo odkúpenia obchodného podielu (alebo v kombinácii s poskytnutím úveru) v záujme stabilizácie alebo expanzie podniku. VC zahŕňa aj rozvojový kapitál, private equity, MBO, MBI.

Krásne zisky a obrat v miliardách euro

Venture kapitalisti, ktorých produkty Vám zvýhodnene sprostredkujeme, pôsobia na trhu už min. 10 rokov, majú deatilný know-how ako nájsť úspešné firmy a jednotlivcov – nositeľov inovácie – ktorých produkty následne väčšinou vystrelia v parametroch obratu, zisku, a samozrejme zhodnotenia podielu investorov, ktorí boli dostatočne prezieraví a informovaní, aby do nich zainvestovali včas. Zamestnávajú desiatky pracovníkov. V Západnej EÚ sa jedná o veľmi atraktívnu a finančne lukratívnu oblasť investovania, pričom infraštruktúra v Amerike zaručuje, že v podstate nejaký “podvod slovenského typu” v otázke vyplatenia dividend alebo kúpy či predaja firemných podielov doslova nie je reálne možný.

Len inovácia s patentovou ochranou

Každý produkt, ktorý sme zaradili do investičného portfólia Finsilver má registrovaný príp. pending patent pre ochranu duševného vlastníctva ako vynálezcov a autorov produktu, tak aj všetkých jeho investorov. Existencia registrovaných alebo pending patentov nám umožňuje maximálnu kapitalizáciu Vašich investícií.

TOP právna a zmluvná ochrana

Každá investícia do produktovej inovácie, ktorú v rámci Finsilver sprostredkujeme je zároveň ochránená špičkovou zmluvou, ktorej charakteristickými znakmi sú vyváženosť, precízne definície, obsažnosť, férovosť a transparentnosť. Je aj v našom vlastnom záujme, aby ste boli s investíciou spokojný a aby nedošlo k ŽIADNYM nedorozumeniam.

Podmienky a parametre Vašej investície

INVESTÍCIE DO PRODUKTOVEJ INOVÁCIE NA SLOVENSKU Vám od 1.6.2020 ponúkame v niekoľkých variantoch, ktoré sú uvedené v PDF dokumente, ktorý je pre Vás k dispozícii na stiahnutie na tejto webovej stránke. Je potrebné počítať s minimálnou investíciou začínajúcou na hranici 5.000 EUR. Rovnako, je potrebné sa pripraviť na to, že Vaša investícia bude „pracovať“ po dobu minimálne 1 roka. Rigorózny a obsiahly kontrakt je samozrejme podmienkou Vášho vstupu do investovania do projektu. Odmenou predpokladáme vysoko nadštandardný profit (pre klauzulu o riziku spojenom s týmto typom investovania si prosím prečítajte naše Všeobecné obchodné podmienky).

Pozrite /stiahnite si stručnú e-knihu:

 

FINSILVER - Investičná ponuka - Elektronická kniha

 

Čo je obsiahnuté v e-knihe vyššie

V elektronickej brožúre, ktorú Vám bezplatne ponúkame na prezretie či okamžité stiahnutie vyššie nájdete stručné a integrované informacie o zodpovedajúcom druhu a type investície, vrátane najdôležitejších parametrov, ktoré pre investíciu potrebujete. Podrobné údaje ako sú vek a pôsobenie spoločnosti, portfólio partnerov či produktov, zameranie, vízia a misia, príp. počet zamestnancov, poplatky a iné Vám predložíme na osobnom stretnutí.

E-knihu si môžte priamo stiahnuť po kliknutí sem.
Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie.

Dohodnite si stretnutie

Vstupná konzultácia

Vyplňte formulár nižšie s cieľom získať prvú konzultáciu. Bezkontaktne.