.. Načítavam ..

Najzaujímavejšie ekologické greentech inovácie

INVESTÍCIE DO ZELENÝCH TECHNOLÓGIÍ

Investujte do projektov spoločností spájajúcich ochranu životného prostredia s úplne najnovšími technológiami súčasnosti. Spolupracujeme výlučne len s overenými firmami s najväčším potenciálom rastu vo svojom segmente. Garanciou je 10+ ročná skúsenosť našich overených a spoľahlivých partnerov.

FINSILVER - Váš kráľovský profit

INVESTÍCIE DO TECHNOLOGICKÝCH EKO-PROJEKTOV sme do investičného portfólia Finsilver zaradili na základe vysokej atraktívnosti týchto firiem vo svete po COVID-19. Pre našich klientov sme vybrali výlučne realitné projekty, ktoré sú vynikajúco pozicionované a reálne výhodne predajné, sú vo svojej realizácii koncipované tak, aby využívali prostriedky tzv. “GREEN DEAL” schváleného v Bruseli až do výšky 750 mld eur pre potreby krajín EÚ práve v tomto segmente, sú produktom overených spoločností, a tým pádom sú doslova “predurčené na úspech” v parametroch realizácie a predaja smerom hore.

Vysoká právna a zmluvná ochrana

Každá investícia do produktovej inovácie, ktorú v rámci Finsilver sprostredkujeme je zároveň ochránená špičkovou zmluvou, ktorej charakteristickými znakmi sú vyváženosť, precízne definície, obsažnosť, férovosť a transparentnosť. Je aj v našom vlastnom záujme, aby ste boli s investíciou spokojný a aby nedošlo k ŽIADNYM nedorozumeniam.

Podmienky a parametre Vašej investície

INVESTÍCIE DO EKO-TECHNOLÓGIÍ Vám od 1.6.2019 ponúkame v niekoľkých variantoch, ktoré sú uvedené v PDF dokumente, ktorý je pre Vás k dispozícii na stiahnutie na tejto webovej stránke. Je potrebné počítať s minimálnou investíciou začínajúcou na hranici 30.000 EUR. Rovnako, je potrebné sa pripraviť na to, že Vaša investícia bude „pracovať“ po dobu minimálne 1 roka. Rigorózny a obsiahly kontrakt je samozrejme podmienkou Vášho vstupu do investovania do projektu. Odmenou predpokladáme vysoko nadštandardný profit (pre klauzulu o riziku spojenom s týmto typom investovania si prosím prečítajte naše Všeobecné obchodné podmienky).

Pozrite /stiahnite si stručnú e-knihu:

 

FINSILVER - Investičná ponuka - Elektronická kniha

 

Čo je obsiahnuté v e-knihe vyššie

V elektronickej brožúre, ktorú Vám bezplatne ponúkame na prezretie či okamžité stiahnutie vyššie nájdete stručné a integrované informacie o zodpovedajúcom druhu a type investície, vrátane najdôležitejších parametrov, ktoré pre investíciu potrebujete. Podrobné údaje ako sú vek a pôsobenie spoločnosti, portfólio partnerov či produktov, zameranie, vízia a misia, príp. počet zamestnancov, poplatky a iné Vám predložíme na osobnom stretnutí.

E-knihu si môžte priamo stiahnuť po kliknutí sem.
Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie.

Dohodnite si stretnutie

Vstupná konzultácia

Vyplňte formulár nižšie s cieľom získať prvú konzultáciu. Bezkontaktne.