.. Načítavam ..

Nové vakcíny proti ochoreniu COVID-19

INVESTÍCIE DO VAKCÍN PROTI COVID-19

Pandémia koronavírusu COVID-19 poukázala na potrebu prevencie a liečby nových vírusových ochorení. Po rozšírení vírusu do západnej Európy a USA, najväčšie biotech spoločnosti začali závod o vývoj prvej úspešnej vakcíny. Investujte s našimi partnermi práve do tých najperspektívnejších. 7+ ročné pôsobenie na trhu.

FINSILVER - Váš kráľovský profit

Krásne zisky a obrat v miliardách euro

Biotech spoločnosti, ktorých investície Vám zvýhodnene sprostredkujeme, pôsobia na trhu už min. 7 rokov, majú deatilný know-how pre vývoj nových biotech produktov – tzn. biotech inovácií. Už pred krízou COVID-19 tieto spoločnosti dosahovali nadštandardné parametre v parametroch obratu, zisku, a samozrejme zhodnotenia podielu investorov, ktorí boli dostatočne prezieraví a informovaní, že do nich zainvestovali. Zamestnávajú stovky až tisícky pracovníkov.

Urgentnosť COVID-19 je príležitosťou

Vzhľadom na aktuálnosť a urgentnosť krízy pandémie COVID-19, ktorej riešenia – produkty vakcín – práve vyvíjajú v 2-hej či dokonca 3-tej fáze, s obrovskou podporou vládnych dotácií z USA a Západnej Európy, je predpoklad, že ich produkty budú umiestnené na trhu úspešne. Rovnako tak nie je prekážkou fakt, že tých najväčších hráčov s vakcínami je viac – ani jedna firma samostatne by totiž nedokázala pokryť miliardový celosvetový dopyt, ktorý na vakcíny proti COVID-19 aktuálne už existuje! V Západnej Európe a USA sa jedná o veľmi atraktívnu a predovšetkým finančne lukratívnu oblasť investovania, pričom infraštruktúra v týchto krajinách zaručuje, že v podstate nejaký “podvod slovenského typu” v otázke vyplatenia dividend alebo kúpy či predaja firemných podielov doslova nie je reálne možný.

TOP právna a zmluvná ochrana

Každá investícia do biotech inovácie, ktorú v rámci Finsilver sprostredkujeme je zároveň ochránená špičkovou zmluvou, ktorej charakteristickými znakmi sú vyváženosť, precízne definície, obsažnosť, férovosť a transparentnosť. Je aj v našom vlastnom záujme, aby ste boli s investíciou spokojný a aby nedošlo k ŽIADNYM nedorozumeniam.

Podmienky a parametre Vašej investície

INVESTÍCIE DO BIOTECH SPOLOČNOSTÍ Vám od 1.6.2020 ponúkame v niekoľkých variantoch, ktoré Vám radi predvedieme osobne. Základné informácie sú k dispozícii na stiahnutie na tejto webovej stránke. Je potrebné počítať s minimálnou investíciou začínajúcou na hranici 20.000 EUR. Rovnako, je potrebné sa pripraviť na to, že Vaša investícia bude „pracovať“ po dobu minimálne 1 roka. Rigorózny a obsiahly kontrakt je samozrejme podmienkou Vášho vstupu do investovania do projektu. Odmenou predpokladáme vysoko nadštandardný profit (pre klauzulu o riziku spojenom s týmto typom investovania si prosím prečítajte naše Všeobecné obchodné podmienky).

Pozrite /stiahnite si stručnú e-knihu:

 

FINSILVER - Investičná ponuka - Elektronická kniha

 

Čo je obsiahnuté v e-knihe vyššie

V elektronickej brožúre, ktorú Vám bezplatne ponúkame na prezretie či okamžité stiahnutie vyššie nájdete stručné a integrované informacie o zodpovedajúcom druhu a type investície, vrátane najdôležitejších parametrov, ktoré pre investíciu potrebujete. Podrobné údaje ako sú vek a pôsobenie spoločnosti, portfólio partnerov či produktov, zameranie, vízia a misia, príp. počet zamestnancov, poplatky a iné Vám predložíme na osobnom stretnutí.

E-knihu si môžte priamo stiahnuť po kliknutí sem.
Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie.

Dohodnite si stretnutie

Vstupná konzultácia

Vyplňte formulár nižšie s cieľom získať prvú konzultáciu. Bezkontaktne.