.. Načítavam ..

Vybrané TOP projekty umelej inteligencie

INVESTÍCIE DO UMELEJ INTELIGENCIE (AI)

Umelá inteligencia, alebo AI, je investičným svetom považovaná za jedno z najziskovejších odvetví tzv. novej ekonomiky. V praxi je dnes AI využívaná v čoraz väčšom počte aplikácií, od schvaľovania bankových úverov, cez chatboty, po logistické robotické riešenia. Využite ponuku, ktorú používajú známi výrobcovia, veľkoobchody, banky.

FINSILVER - Váš kráľovský je profit

INVESTÍCIE DO UMELEJ INTELIGENCIE sme do investičného portfólia Finsilver zaradili s oprávneným nadšením. Pre našich klientov sme vybrali výlučne také AI projekty, ktoré sú skutočne svetové a výnimočné, sú vo svojej softvérovej architektúre dizajnované na použitie najširšou cieľovou skupinou na globálnom trhu, a tým pádom sú doslova “predurčené na vystrelenie” v parametroch svojho obratu a zisku smerom hore.

Produkty vyvíjané v SR, EÚ a USA

Zdá sa Vám globálne úspešný produkt, ktorý tvoria len stránky počítačového kódu len rozprávkou? V posledných rokoch sme svedkami ako sa práve umelá inteligencia (Artificial Intelligence, alebo AI) stáva jednou z bez debaty najdôležitejších oblastí technologickej inovácie vo svete. Zachytávame spomínaný trend, a prichádzame s ponukou atraktívnych AI investícií.

Len inovácia s patentovou ochranou

Každý produkt, ktorý sme zaradili do investičného portfólia Finsilver má registrovaný príp. pending patent pre ochranu duševného vlastníctva ako vynálezcov a autorov produktu, tak aj všetkých jeho investorov. Existencia registrovaných alebo pending patentov nám umožňuje maximálnu kapitalizáciu Vašich investícií.

TOP právna a zmluvná ochrana

Každá investícia do produktovej inovácie, ktorú v rámci Finsilver sprostredkujeme je zároveň ochránená špičkovou zmluvou, ktorej charakteristickými znakmi sú vyváženosť, precízne definície, obsažnosť, férovosť a transparentnosť. Je aj v našom vlastnom záujme, aby ste boli s investíciou spokojný a aby nedošlo k ŽIADNYM nedorozumeniam.

Podmienky a parametre Vašej investície

INVESTÍCIE DO UMELEJ INTELIGENCIE NA SLOVENSKU Vám od 1.6.2020 ponúkame v niekoľkých variantoch, ktoré sú uvedené v PDF dokumente, ktorý je pre Vás k dispozícii na stiahnutie na tejto webovej stránke. Je potrebné počítať s minimálnou investíciou začínajúcou na hranici 50.000 EUR. Rovnako, je potrebné sa pripraviť na to, že Vaša investícia bude „pracovať“ po dobu minimálne 1 roka. Rigorózny a obsiahly kontrakt je samozrejme podmienkou Vášho vstupu do investovania do projektu. Odmenou predpokladáme vysoko nadštandardný profit (pre klauzulu o riziku spojenom s týmto typom investovania si prosím prečítajte naše Všeobecné obchodné podmienky).

Pozrite /stiahnite si stručnú e-knihu:

 

FINSILVER - Investičná ponuka - Elektronická kniha

 

Čo je obsiahnuté v e-knihe vyššie

V elektronickej brožúre, ktorú Vám bezplatne ponúkame na prezretie či okamžité stiahnutie vyššie nájdete stručné a integrované informacie o zodpovedajúcom druhu a type investície, vrátane najdôležitejších parametrov, ktoré pre investíciu potrebujete. Podrobné údaje ako sú vek a pôsobenie spoločnosti, portfólio partnerov či produktov, zameranie, vízia a misia, príp. počet zamestnancov, poplatky a iné Vám predložíme na osobnom stretnutí.

E-knihu si môžte priamo stiahnuť po kliknutí sem.
Kontaktujte nás pre nezáväzné stretnutie.

Dohodnite si stretnutie

Vstupná konzultácia

Vyplňte formulár nižšie s cieľom získať prvú konzultáciu. Bezkontaktne.